خدمات

خدمات

طراحی و برنامه نویسی وب سایت

خدمات طراحی وب سایت وب نویسان، با توجه به نیازهای مشتری، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت صورت می پذیرد.

خدمات میزبانی وب لینوکس و ویندوز

گروه وب نویسان ارائه دهنده خدمات حرفه ای طراحی سایت و برنامه نویسی تحت وب ، توسعه برنامه های کاربردی تحت وب ، ویندوز ، موبایل و ارتباطات آنلاین می باشد. گروه وب نویسان از سال 1381 فعالیت خود را آغاز نمود و از همان ابتدا سعی بر آن داشت که با نوآوری و ایده های بروز و متفاوت در طراحی سایت ، بتواند مشتریان راضی و موفق خود را بیشتر نموده و به ارایه خدمات مستمر و حرفه ای در زمینه خدمات اینترنتی و طراحی و برنامه نویسی وب سایت ، وب اپلیکیشن ، ویندوز اپلیکیشن ، موبایل اپلیکیشن ، طراحی مالتی مدیا ، گرافیک و تبلیغات دیجیتال در صنعت نرم افزار بپردازد.

ارایه راهکارهای تجارت الکترونیک

با توجه به تجربه بالای وب نوسیان در عرصه اینترنت و تجارت الکترونیک، ما یکی از خدمات خود را ارائه راه کارهای تحت وب به سازمانهای مشتری قرار داده ایم . ما با استفاده از روابط بسیار بالای خود با کارشناسان بازاریابی و رسانه می توانیم یک تیم بسیار قوی بازاریابی و تجاری و فنی تحت وب تشکیل داده و سازمان را به سمت راهکارهای جدید سوق دهیم.

بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو

ما طرح کاملی برای بهینه سازی صفحات و اعمال روشهای خاص در آنها قبل از معرفی و نیز نظارت و نگهداری رتبه به دست آمده پس از حضور در موتور های جستجو داریم تا جوینده شما ، یابنده باشد.

ثبت دامنه (پنل اختصاصی جهت ثبت دامنه ها)

اولین گام جهت حضور در عرصه پهناور وب، انتخاب نام و ثبت دامنه است. انتخاب نام دامنه گاها میتواند بسیار سخت باشد

اپلیکیشن های موبایل

وب نویسان تصمیم دارد تا برای تمام مشتریان خود این خدمات را ارائه دهد. این کار بر اساس برنامه ریزی اولیه برای شما، چه در طراحی سایت و چه در راه اندازی باشگاه مشتریان پیاده سازی خواهد شد و متناسب با نیاز شما این نرم افزار برای اندروید و یا آی او اس و... ایجاد خواهد شد. این نرم افزار کاملا به صورت انحصاری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و با نام شما ثبت خواهد شد.

مشاوره تخصصی در زمینه سیستم های مبتنی بر وب و ویندوز

کی از اساسی ترین اقدامات برای طراحی سایت مورد نظر ما این است که به متخصصانی رجوع کنیم که با نگاه فنی و کارشناسی آنها بتوانیم دیدگاه جامع و کاملی را در این زمینه به دست آوریم.

پشتیبانی و نگهداری وب سایت

پشتیبانی و نگهداری وب سایت

 

گروه وب نویسان ارایه دهنده خدمات میزبانی وب و سرور مجازی برای شرکت ها و سازمان های بزرگ و کوچک و اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.
مشاهده جزئیات
گروه وب نویسان ارایه دهنده سیستم های مدیریت محتوا برای سازمان ها و شرکت ها با فیلد های کاری متفاوت و متنوع می باشد.
مشاهده جزئیات
توانایی های خود را با کمک ما ارتقاء دهید. گروه وب نویسان ارایه دهنده دوره های آموزشی طراحی و برنامه نویسی وب سایت به صورت عمومی و خصوصی می باشد.
مشاهده جزئیات
ثبت دامنه آنلاین با قیمت مناسب و با نام و مشخصات خود شما ، امکان تمدید و انتقال ویا لغو دامنه توسط مالک.
مشاهده جزئیات