وبلاگ

واقعیت مجازی با کاربردی جدید

به‌تازگی مارک زاکربرگ درباره‌ی تکنولوژی واقعیت مجازی اظهار نظری کرده که در جای خود جالب است. او خواهان استفاده 1 میلیارد نفر از این تکنولوژی است.

سیم کارت الکترونیکی

سیم‌کارت الکترونیکی یکی از فناوری‌هایی است که می‌توانند تأثیری ژرف بر طراحی ابزارها و نحوه‌ی ارتباط آن‌ها با اینترنت و شبکه‌های ارتباطی داشته باشد.

امپراطوری بازیسازی سونی

سرگرمی‌های دنیای جدید ارتباط نزدیکی با تکنولوژی دارند. کافی است به علایق و کارهای روزمره خود نگاهی بیاندازید. چقدر با فناوری‌های نوین و دیجیتالی سروکار دارید؟ آیا می‌توانید آن‌ها را از زندگی خود حذف کنید؟ مطمئناً پاسخ منفی است.

اینستاگرام به کاربران اجازه فیلتر کردن نظرات نامناسب را خواهد داد

اینستاگرام در چند سال اخیر رشد خیره‌کننده‌ای داشته است. این شبکه‌ی اجتماعی قصد دارد در آینده‌ای نزدیک، امکان فیلتر کردن نظرات را برای کاربران خود فراهم کند. بدون شک بسیاری از کاربران از این ویژگی استقبال خواهند کرد.

ترفندهایی برای افزایش سرعت فایرفاکس

همانند خیلی از نرم‌افزارها، فایرفاکس هم پس از مدتی، سرعت اجرای اولیه خود را از دست می‌دهد و کندتر کار می‌کند. در این مقاله قصد داریم ۴ روش کاربردی و آسان را به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آن‌ها، مرورگر خود را سریع‌تر کنید.

وب سایت های سه بعدی

به گزارش فارس، در تازه‌ترین نسخه بتای مرورگر کروم که برای گوشی‌های اندرویدی طراحی و عرضه‌شده و البته در دسترس برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان قرار گرفته از استاندارد متن باز WebVR پشتیبانی شده است.